Instagram’da Yeni Dönem Artık Uzun Videolar Yayınlanabilecek

Instagram'da yeni dönem artık uzun videolar yayınlanabilecek

Instagram’da yeni dönem artık uzun videolar yayınlanabilecek

20 Haziranda uzun video sinyali veren Instagram  sadece uzun videolardan ibaret değil, yeni özellikleri sayesinde kullanıcıların ilgi odağı olacağı düşünülüyor.  Youtube ve Snapchat rakip olacağı ve özellik bakımından bir birine çok benzeyeceği söyleniyor.  60 saniyeyi aşacak video çekimleri ve 4k kalitede görüntü kalitesi olacaktır.  Bu yeni özellik ne kadar Netflix kadar olmayacak olsa da Youtube’nin güçlü bir rakibi olacağı düşünülmektedir. Aynı zamanda videolara link eklenerek, videodan belirtilen siteye geçiş sağlanabilecektir.  1 milyar kullanıcı sayısına ulaşan Instagram bu yeni özellikle kullanıcılarının, platforum da daha fazla zaman geçirmesini sağlayacaktır.

Facebook Yorum

Lütfen yazıyı yıldızlara tıklayarak değerlendirin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

About Editör

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerinden toplanan istihbarat verilerine göre de yayınlar sağlamaktayız. Bu bilgilerden doğruluğuna ve kaynağına güvendiklerimizi halka arz etmekteyiz.

View all posts by Editör →

One Comment on “Instagram’da Yeni Dönem Artık Uzun Videolar Yayınlanabilecek”

  1. Instagram yaptığı yenilikleri yakından takip ediyorum. Instagram üzerinden satış yapanlar için faydalı uyugulamalar çıkarması biz satıcılar için işe yarar özellikler arasında. Bu gidişle e-ticaret satışı yapan firmaların durumu biraz daha arka plana atılacak gibi gözüküyor. Yakında Facebook üzerinden de e-ticaret yapılacaktır diye tahmin ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir