Ekonomik 3D Havuzlu Paspas Gri 5 Parça Star Oto Paspası

Otomobil sahiplerinin vazgeçilmezi oto paspasları, araçların temizliği için önemli rol oynamaktadır. Bu sebeple araç kullanıcıları oto paspaslarını tercih etmektedir. Paspaslar kendi aralarında bir çok çeşide ayrılırken en ideal olanları kauçuk isminde geçen plastik yapıya sahip paspaslardır. Aynı zamanda halı paspaslarda vardır, halı paspaslar genelde yaz aylarında tercih edilir. Bunun sebebi aracın su teması daha az olduğu için halı paspaslar tercih edilir. Kauçuk paspaslar kış aylarında tercih edilir, kış aylarında yağmur yağdığı için aracın döşemesine ıslaklık geçmesin diye kauçuk paspaslar tercih edilmektedir.

Kauçuk paspaslar kendi aralarında 3D, 4D gibi özellikler barındırmaktadır. Bunlar genel olarak birbirine yakın ürünlerdir. Hatta bazı satıcılar normal paspasları 3D ve 4D olaraktan satmaktadır. Bunun sebebi paspas tercih edenlerin bu konuda bilgi sahibi olmamasından kaynaklanmaktadır. Havuzlu 3D Paspas tercih edilmesi aracınız için ideal bir çözüm olacakken, paspasın aracınıza birebir uyum sağlaması da kullanımınız için çok önemli bir rol taşımaktadır

3D olarak gecen paspaslar kenarları yukarı doğru bariyer sahibi paspaslardır. Bu bariyerler sayesinde paspasa dökülen sıvı dışarı çıkmaz ve döşeme ıslanmaz. 4D olarak geçen paspaslar hem bariyer sahibidir, hem de bulunduğu yüzeyi üst tarafa doğru kaplar ve döşemede açık yer bırakmaz. Bu paspaslar araca birebir uyum sağlaması gerekir, yoksa boşluklar oluşur ve kullanımı zorlaşır hoş olmayan bir görüntüye sahip olur..

Aracınız için iade bir paspas videosunu sizlere bırakıyoruz. Videoda ki ürünü buradan satın alabilirsiniz.

Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir