Gittigidiyora ürün nasıl eklenir.? Nelere dikkat edilmesi gerekir videolu anlatım.! #İnternettenParaKazanma 2021

Alışverişin e ticarete döndüğü bu dönemlere internet üzerinden para kazanmak için satıcılar pazaryerlerine yönelmektedir. Pazaryerlerine yönelmelerin ki en büyük etki kendi sitelerine yapacakları yatırımların kısa vadede sonuç vermemesidir. Bir web sitesi aracılığı ile satış yapmaya çalışan firmalar en az 1 yıl yüksek maliyet reklam vermek zorundadır. 1. Yılın sonunda yine reklam vermeye devam etmesi gerekir ama maliyet ilk yıla oranla daha azdır.

Bu sebeple satıcılar kısa vadede para kazanmak için pazaryerlerini kullanmaktadır. Pazarın en eskilerinden olan gittigidiyor başlangıçta bireysel satıcılara odaklı olarak satış yapan gittigidiyor günümüzde kurumsal olarak binlerce firmayı barındırmaktadır. Diğer platformlarda olmayan bireysel satış ağı eskiden çok fazla talep görmekteydi. Kişilerin alışveriş ihtiyaçlarını karşılamak için, internet alışverişine yönelmesinden dolayı kurumsal satıcıların piyasaya girmesine sebep olmuştur.

Gittigidiyorda mağaza açmak bir kaç işlemle çok kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Gerekli alanları doldurduktan sonra mağaza açıp ürün ekleme işlemi yapılmaktadır. Bireysel satıcılar için extra olarak mağaza açma ihtiyacı gerekmezken kurumsal satıcıların mağaza açması gerekmektedir. Bireysel satıcılar ve kurumsal satıcılar arasındaki farkı kısa anlatacak olursak. Bireysel satışlarda 10 günlük listeme süresi bulunurken 1000 adet ilan açma hakkı tanınmaktadır. Kurumsal satıcılar ilanlarını 360 gün süre ve 100000 yakın ilanla sergilemektedir. Bu sebeple ticari faaliyet gösteren firmalar kurumsal üyelikleri tercih etmektedir.

Yeni mağaza abonelik paketi        
Yeni düzenlemeyle birlikte Temel, Pro, Mega, Mega+ ve Özel mağaza abonelik paketleri kaldırılarak, “Standart Mağaza” abonelik paketi ile tüm satıcılarımıza mağaza aboneliğinin yukarıda belirtilen tüm avantajları sunulmaktadır.

Sizlere gittigidiyorun sağladığı mağaza hizmeti hakkında resmi açıklamayı yukarda paylaştık. Gittigidiyor mağazanızı oluşturduktan sonra sırada ürün açmak kalıyor bu konuda bir çok anlatım varken sizlere en sade şekilde gittigidiyordan ürün nasıl açılır, nelere dikkat edilmesi gerekir konusunda detaylı bir anlatım sunan videoyu aşağıya bırakıyoruz. Bu konu hakkında sorularınız için aşağıdaki yorum kısmından iletişime geçebilirsiniz mağaza açma ürün listeleme hakkında ücretli olarak destek almak isteyenlerde yine aynı şekilde yorum kısmından iletişime geçebilir. Sizlere bu konuda destek sağlayacak ilgili kişiyi yönlendiriyor olacağız.

Şimdi yapmanız gereken tek şey videoyu izleyip, takıldığınız yerde bizlere ulaşmanızdır. Hepinize iyi satışlar dileriz, hayırlı işler bol kazançlar ….!!

Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir