Instagram Üzerinden Alışveriş Dönemi Başlıyor

Instagram üzerinden alışveriş dönemi başlıyor Instagram başlatığı yeni bir uygulama ile artık Instagram üzerinden ödeme yapacak.  Rezervasyon, sinema bileti alma gibi özellikler kısa süre sonra devreye girecektir. Bu özellikler sayesinde uygulamanızdan ödeme yaparak gerekli iş yerlerinden online olarak hizmet alınabilecek  Instagram Amerika ve İngiltere de bazı şirketlere ödeme almaları için şuan alt yapısal desteği sağlıyor. Kısa bir süre sonra Dünya genelinde uygulamanın devreye girmesi için şuan çalışmalar sürmeye devam ediyor

Instagram üzerinden alışveriş dönemi başlıyor. Bu özellik sayesinde kullanıcılar artık web siteleri olmadan hesaplarından ödeme alarak müşterilerine hizmet verebilecek. Her gün gelişen teknoloji ile sosyal medya ağları, yeni özellikler ile kullanıcıları kendilerine çekmek için yarışıyorlar. Belli ki bu yeni özellik ile Instagram üzerinden ürün satan kişiler bu sayede hesaplarından güvenli olarak alış veriş yaparak hem kazanç sağlayacak, hemde karşılıklı güvenle birlikte daha rahat bir şekilde alış veriş yapabilecekler.

Instagram güvenli ödeme sistemi..!!

Bu özellik sayesin de kullanıcılar rahatlıkla, güvenli bir şekilde alış veriş yapabileceklerdir. Bu hem kullanıcılar için hemde Instagram için çok olumlu geri dönüşlere sebep olacaktır. Bu haber her iki tarafı da memnun edecektir. Şuan yurt dışında çalışmalar bitmiş ve kullanım başlamıştır. En kısa sürede ülkemizde de kullanıma başlanacaktır düşüncesi içindeyiz.

Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir