WhatsApp Business Uygulaması Kullanımı ve Faydaları

WhatsApp Business işletmeler için özel olarak yapılandırılmış bir uygulamadır. Uygulama WhatsApp tarafından yapılmıştır, uygulamanın yapılma amacı ticari işletme sahiplerine kolaylık sağlamak içindir. Uygulamadan sizlere biraz bahsetmek gerekirse İşletmenize bir isim belirliyorsunuz. İşletmenizin hangi saatler arasında açık olduğunu yazabiliyorsunuz. Web sitenizin adresini ekleyebiliyorsunuz. İşletmenizin kategorisini belirtebiliyorsunuz. Açıklama, adres vb bilgileri ekleyerek işletmenizin profilini oluşturuyorsunuz.

Uygulama WhatsApp’da ne özellik varsa onlardan yararlanmanıza olanak sağlıyor. Sadece ek özellikler sayesinde hakkınızda daha fazla bilgi girişi yapabilmenize yardımcı oluyor. Size özel olan linkinizi sitenizde veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak müşterilerinizin size kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda belirleyeceğiniz otomatik cevaplar sayesinde size yazılan yazılara otomatik olarak cevap verilmesini sağlayabilirsiniz. Kısacası
WhatsApp Business bir işletmenin bir çok ihtiyacını karşılayan güzel bir uygulamadır. Uygulama hakkında öğrenmek istediğiniz detayları bize yorum ile sorarak öğrenebilirsiniz.

Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir