Yepyeni Bir Mercedes C Serisi

Mercedes ailesinin en çok tercih edilen ve en çok satılan yeni C serisi mükemmel tasarımıyla alıcılarına özel olarak yenilendi. 2018’in ikinci yarısından itibaren makyajlı Mercedes C serilerinin piyasaya sunulması beklenmektedir. Mercedes yeni C serisinde harika ve bir o kadarda önemli değişikliklerin yapıldığı bilgileri şu sıralar ilk kez paylaşıldı. Yeni C serisinin dış tasarımında yapılan değişikliklerin yanı sıra, araç içi eğlence sistemi ve bağlantılık özelliklerinin de geliştirildiği bilgisine ulaşılmıştır.

Ayrıca bu Mercedes’in bu versiyon da motor gamının da yenilenmesi beklenmektedir. Eşsiz donanımlara sahip olan aracın, yeni tampon tasarımları oldukça dikkat çekici özellikte tasarlanmıştır. Ön ve arka farların da revize edilmesi, bu serinin yenilenen özelliklerinin oldukça iyi olduğunu göstermektedir. Yenilenen C serisinin ön kabininde birkaç farklı ekran konfigürasyonunun yer alacağı bilinmektedir.  5.5 inç büyüklüğüne sahip olan ekran özelliğinin yanında 12,3 inç büyüklüğünde de tamamen dijital özellikte olan yeni bir ekran da opsiyon el olarak alıcılara sunulmuştur.

Yeni Mercedes C Serisinin Motor Özellikleri

Dünya üzerinde pek çok ülke’nin 1 numaralı araba firması olarak nitelendirdiği Alman firması Mercedes, ürettikleri arabaların motor hacmi ve gücü konusunda da oldukça beğenilmektedir. Mercedes firması, Yeni C serisinin motor değişikleri hakkında kesin ve net olarak bir açıklama yapmasa da, Auto EXspress araçta E-Serisi’nde bazı motorların kullanılacağı ideaları ortaya atıldı. İdeaların doğru olup olmadığı aracın piyasaya sunulmadan önce belirtileceği beklenmektedir.

Oldukça merak edilen yeni C serisi üzerindeki değişiklikler bu markaya ilgi duyan birçok kişi de sabırsızlık uyandırmaktadır. Özellikle bu serinin motorunda herhangi bir değişikliğin olup olmadığı oldukça önemsenerek merak duyulmaktadır. Ünlü araba markasının bu konuda net bir açıklama yapmamamsıda oldukça şaşırtıcıdır.

Facebook Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir