İmar Barışı Kayıt Başvurusu ve Sorgulaması

Bildiğiniz üzere yeni çıkan yönetmelikle birlikte imar affı geldi. Bu af sayesinde eskiden oturduğunuz ama elinizde tapusu olmayan evlerinizi imar affı ile kendi üzerinize alabileceksiniz. Sizden istenilen belli bir miktar karşılığında oturduğunuz evin tapusunu alabileceksiniz.

İmar Başvurusu için iletşim bilgisi: +90 (312) 410 10 00

Konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için http://imarbarisi.csb.gov.tr sitesindeki yazılardan faydalana bilirsiniz. Aynı zamanda başvurularınızı ve başvuru sonuçlarınızı görmek için e-devlet portalına giriş yaparak “İmar Barışı Kayıt Başvurusu ve Sorgulaması” kısımından bilgi alabilirsiniz. İmar barışından yararlanmak için hemen başvuru yapmanız gerekiyor. Aşırı talep gören İmar affı imkanından yararlanmak için çok sayıda başvuru çoktan yapıldı bile ama başvurular hala devam etmektedir. Aynı zamanda İmar Barışı Hesaplama için daha öncede bahsettiğimiz gibi http://imarbarisi.csb.gov.tr ilgili siteye giriş yaparak, kendiniz hesaplaya bilirsiniz.

Facebook Yorum
Lütfen yazıyı yıldızlara tıklayarak değerlendirin
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Veysel Albayrak

15 yıldır bilişim hizmetleri sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Haber, reklam, web tasarım, seo ve sosyal medya uzmanlık alanımdır. Twitter: @VAlbayrak_

Bir Cevap Yazın