Teknoloji

Togg’dan “100. Yıl Özel Seri”: Ön Sipariş Hakkı NFT İle Gelecek

Togg’dan “100. Yıl Özel Seri”: Ön sipariş hakkı NFT ile gelecek
Togg tarafından “100. Yıl Özel Seri” kapsamında üretilecek 2 bin 23 adet akıllı cihaza ön siparişe katılma ve sıralamayı belirleme hakkı NFT ile kazanılacak.

Togg açıklamasına nazaran, Togg’un dijital platformu Trumore, ilk temas noktası olan mobil uygulamasını App Store, Google Play ve App Gallery üzerinden kullanıma sundu.

Togg’un Trumore uygulaması bununla birlikte Cumhuriyetin 100. Yılına özel olarak üretilecek ve açık artırmayla satışa sunulacak NFT koleksiyonuyla 2 bin 23 tane koleksiyon değeri olan akıllı cihazın ön siparişine katılma ve sıralamasını belirleme hakkı sağlayacak.

Dünyaca ünlü siber-fiziksel mimar ve yeni medya sanatçısı itimatç Özel ile yeni medya sanatçısı Mehmet Ünal tarafınca tasarlanan sanat eserlerinden oluşacak ve nadirlik türlerine göre “düzgüsel”, “ender”, “çok nadir” ve “en ender” olarak belirlenmiş NFT’ler, bu 2 bin 23 adet akıllı cihazın ekranlarına entegre edilmiş olarak teslim edilecek.

100. Yıl Özel Seri NFT’lerden birine sahip olanlar, satın aldıkları NFT’yle aynı sıra numarasını taşıyan 2 bin 23 tane Togg akıllı cihazından da sipariş edebilme hakkına haiz olacak. NFT sahipleri, bu hakları sayesinde ön sipariş tarihi vardığında Togg akıllı cihazını sipariş edebilecek ve koleksiyon değeri olan Togg akıllı cihazdan birine sahip olabilecek. Ön sipariş yapılan Togg akıllı aletin NFT sahibi tarafınca teslim alınması üzerine söz mevzusu NFT, Togg akıllı cihazın platformunda saklanmaya devam edecek.

2 BİN 23 ADETLE SINIRLI “100. YIL ÖZEL SERİ”
Trumore uygulamasını indirip Tru.ID oluşturan kullanıcılar, dijital varlık cüzdanlarına aktardıkları AVAX dijital varlıklar ile yine aynı alanda yer alacak olan “NFT Alım Platformu” üzerinden bir tek bir NFT için teklif verebilecek ve 1’den 2 bin 23’e kadarki numaraları temsil eden NFT’ye açık artırmayı kazanma yoluyla haiz olanlar bu numaranın işlendiği akıllı cihaz için de ön sipariş verme hakkını satın almış olacak.

Kişiler, NFT sıra numarasının ön dekoratif panel üstüne, akıllı aygıt anahtarına ve bagaj kapağı üzerine işlenmiş Togg ön sipariş verip bu aygıtı öncelikli teslim alabilecek. Akıllı cihazların koltukları da seri üretimden farklı olarak “100. Yıl Özel Seri Amblemi” işlenmiş şekilde üretilecek. “100. Yıl Özel Seri” Togg akıllı cihazlar, bir tek Anadolu ve Gemlik renk seçenekleriyle NFT sahiplerine sunulacak.

NASIL NFT SAHİBİ OLUNACAK?
Çok yakında Trumore platformu üzerinden satılacak, AVAX ile satın alınabilecek NFT’ler için “NFT Alım Platformu” içindeki listeleme ekranına girilerek alım yapılabilecek.

Açık artırma süresince ilgilenilen NFT’ye en yüksek teklifin verilmesi durumunda ön sipariş hakkı teklifi verene ilişik olacak.

Click to rate this post!
[Total: 5 Average: 5]

Bir Cevap Yazın