Firma Rehberi

Asiliyet Bilişim Teknolojiler Şirketi

Asiliyet Bilişim Teknolojiler Şirketi olarak 2007 yılından bu güne, müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bilişim sekötüründe bir çok alanda faaliyet sağlamakla birlikte, bu gün internet alış verişlerinin el verişli bir halde devam etmesi için, asiliyet.com sitemizi kurmuş bulunmaktayız. Tüm sektörlerde olduğu gibi internet sektöründe de haksız rakabetin önüne geçmek için kurmuş olduğumuz sitemizde, diğer pazaryerlerinin aksine imalatçıdan/tüketiciye veya ithalatçıdan/tüketiciye mantığı ile çıkmış olduğumuz hizmet sürecimizi başlatmış bulunmaktayız.

 

Pazaryerlerindeki komisyon, ek ücretler, kampanya bedelleri vb ektilerde kalmadan düşük karlılıkla aynı ürünü tedarik için tüketicilerimizin yayında yer almaktayız. Güçlü T-Soft alt yapısı, garantili teslimat Sendeo Kargo, Kapıda ödeme PTT kargo ve Ödeme alt yapısı olarak sektördeki en güvenilir firma olan iyzico ile tamamen güvenilir bir satış hizmeti gerçekleştirmekteyiz.

 

Şeffaf olarak sağladığımız hizmetlerimizde, tüketiciye karşısana çıkabilecek her hangi extra süpriz ödeme bulunmaktadır. Satış fiyatlarımızı piyasada ki satılan fiyatlardan en asgari şekilde tutmak için fizibilite çalışmalarımız devam etmektedir.

 

Bu bağlamda firmamız hakkında öğrenmek istediğiniz konular hakkında bize iletişim kısmından ulaşmanız mümkündür.

 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]

One thought on “Asiliyet Bilişim Teknolojiler Şirketi

  • Eddie Mckinney

    Thanks, I have recently been looking for info about this subject for a while and yours is the greatest I have discovered so far. However, what in regards to the bottom line? Are you certain in regards to the supply?

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın