TeknolojiVideo

Nano Usb Wireless Adaptör Kurulumu Anlatımı

Nano alıcıların kullanımı oldukça kolay olsa da bu konuda bir çok cihaz bulunduğu için standart kurulumları mevcut değildir. Küçük ebattaki nano alıcıların kullanımı diğer cihazlara oranda daha basittir. Bu cihazları masaüstü bilgisayar veya laptoplarda güvenle kullanabilirsiniz.

Öncelikle sizlere bu cihazların özelliklerinden bahsedelim nano alıcı veya usb wireless olarak adlandırılan bu cihazlarla masaüstü bilgisayarınızı kablosuz bilgisayara çevirebilirsiniz. Diyelim masaüstü bilgisayarınız var ve kablo derdinden kurtulmak istiyorsunuz. Bu cihazlar sayesinde kablo derdinden kurtulabilirsiniz. Laptopunuz var ve kablosuz bağlantısında sorun var veya tamir olamayacak durumda yada yüksek fiyatta bir maliyet mevcuttur. Bu cihazı kullanarak yeni bir kablosuz bağlantı oluşturabilirsiniz.

Bizim bahsettiğimiz standart kablosuz alıcıların kurulumu ürünün driverını kurduktan sonra cihazı takarak direk aktif konuma gelmektedir. Windows 10 işletim sistemlerinde cd ile yükleme yapmadan direk takarak kullanabilirsiniz.

Bu üründen satın almak istiyorsanız gittigidiyor veya n11 tarzında sitelere girip usm wireles yazarak arama yaparak istediğiniz cihaz modeline ulaşabilirsiniz

Şimdi videomuzu izleyerek kurulum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

► Usn nano wireless kurulum videosudur. Eğer elinizde driver yoksa aşağıdan indire bilirsiniz.
► Kurulum hakkında takıldığınız yerler olursa yorum yazabilirsiniz.

► DRİVER İNDİRME KISIMI ►

► Nano antenli wireless driver: https://goo.gl/xEaS7h
► Nano antensiz wireless driver: https://goo.gl/n7S5eX

Click to rate this post!
[Total: 8 Average: 5]

Bir Cevap Yazın